به علت اتمام فصل امتحانات و شروع ترم جدید مدرسه ها و دانشگاهها این ماه هم یک سریال عاشقان_ مدرسه ای قشنگ می خوام بهتون معرفی کنم امیدوارم از انتخاب  این ماه ماهم  راضی باشید! 

عنوان فارسی :  تو عاشقم شدی | ضربان قلب

عنوان انگلیسی : You’ve Fallen for Me | Heartstrings

عنوان کره ای : 넌 내게 반했어

اطلاعات کامل : WikiPedia

ژانر : عاشقانه | درام | مدرسه ای

کیفیت : 480p | 720p

حجم :  400 | 200

شبکه پخش کننده : MBC

تعداد قسمت ها : 15 + قسمت ویژه

سال انتشار : 2011

زمان هر قسمت : 60 دقیقه

بازیگران : Park Shin Hye | Jung Yong Hwa | So Yi Hyun | Song Chang Eui | Kang Min Hyuk

خلاصه داستان

Lee Shin دانش آموزی در رشته موسیقی مدرنه و در گروهی به نام The Stupid خواننده و نوازنده گیتار هم هست.به خاطر قیافه خوب و علاقه شدیدش به موسیقی همه میشناسنش اما اخلاق خیلی سردی داره و چیزی جز موسیقی براش اهمیتی نداره.حتی آرزو یا هدفی برای آینده هم در سرش نیست.از استاد رقص دانشگاه Jung Yoon Soo خوشش میاد اما همه اینا با دیدن Lee Kyu Won تغییر میکنه. Lee Kyu Won دختری خوش اخلاق و اجتماعیه که تو خانواده معتبری به دنیا اومده و تو رشته ساز و موسیقی سنتی کره ای تحصیل میکنه.پدر بزرگش یکی از ۳ موسیقیدان سنتی تو کره است و تنها آرزوش اینه که نوه اش هم یکی از استعداد های ناب موسیقی سنتی بشه.Kyu Won هم برای بر آورده کردن خواسته های پدربزرگش سخت مشغول درس و دانشگاهه و به چیزی جز اون فکر نمیکنه.چون دوستاش طرفدار گروه The Stupid هستند مجبور میشه به کنسرتشون بره .Lee Shin و تو کنسرت میبینه که زنده اجرا میکنه و جذبش میشه …

پ.ن : راستشو بخوایی این سریال میشه گفت یه جورایی جز سریال های مدرسه ای محسوب میشه و یه جورایی مثل پسران برتر از گل و وارثان . منوخودمدحقیقتا بیشتر بخاطر پارک شین هه این سریال دانلود کردم ولی چون جز سری سریال های مدرسه گفتم معرفی کنم شاید شما هم خوش تون اومد ^_^

پست مشترک

#نیلوفر و فاطمه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه محصولات زناشویی سایت کانال های درسی ، آموزشی تحصیلی مداد رنگی کلاب رنتر اربعین هتل های اصفهان گروه کامپیوتر بزمان تالش شباهنگ خیال Laura