کیا موافقن که اسباب کشی خر است؟واقعا اسباب کشی خیلی خسته خیلی من که دیگه از پا در اومدم واقعا اسباب کشی خیلی سخته

ولی یه خوبی اینکه همسابه همیشگی دوستم/همکلاسیم شیدا شدم ابن خیلی خوبه❤❤❤

الانم همین الان که ساعت20:45دقیقه هست چند دقیقه دیگه یه نفر میاد اندازه بگیره واسه موکت

خونمون سرامیکه ولی مامانم خوشش نمیاد با کفش و دمپایی راه بری منم خوشم نمیاد همون موکت و قالی باشه خیلی بهتره واقعا

من که اتاقم و دیشب مرتب کردم و تو پنجرم عروسکام و گذاشتم من که 5/6تا عروسک بیشتر ندارم حالت شیدا رو بگو دیروز که رفتم خونشون دیدم کل اتاقش عروسکه.عروسکا رو شمردم دیدم عروسکای بزرگ بیست و یکی هست عروسکای کوچیکم که دیگه بیشتر از10تا بود

واااای خدااااا من چرا اینقدر عروسک کم دارم؟آخه چرااااا؟

بریم سر موضوع اصلی خلاصه دیشبم تا ساعت 2 با مامانم ظرفا رو میزاشتیم تو کابینت.من ساعت2خوابیدم مادرم بیدار موند بقیه ظرفا رو گذاشت و ساعت4:15برا سحر صدام کرد و منم که خواب آلود بودم دو تا قاشق سحری خوردم و یه قاچ هندونه و رفتم خوابیدم و متاسفانه نمازم قضا شد و خلاصه بگم که اسباب کشی خرهههههه خرهههه خر خر

دیگه اسباب کشی نمیکنیم هوراااااااا

ثابتیم ثابتتتتتت

راستی چندروزه بازدیدکننره هام در روز600تا بیشتر شده و خعلی خوشحالم ولی نظرات هنوز پایینهآخه چراااا؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سئو و بهینه سازی وبسابت seo همیار طلبه انجمن موی تای استان لرستان طرح توجيهي Christina عکاسی حرفه ای mirzafile دبیرستان شاهد حضرت فاطمه الزهرا (دوره دوم ) شهرکرد زوارالحسین حجت مشن