مشخصات سریال کره ای عشق مخفی من :سریال کره ای عشق مخفی من
نام کره ای : 애타는 로맨스
نام انگلیسی : My Secret Romance | Frustrating Romance | You Drive Me Crazy
نام فارسی : عشق مخفی من
محصول کشور : کره جنوبی
ژانر : کمدی | رمانتیک
کارگردان : Kang Cheol-Woo
نویسنده : Kim Ha-Na
شبکه : OCN
تعداد قسمت ها : ۱۳
تاریخ پخش : Apr 17, 2017 to Jun 6, 2017
روز های پخش : دوشنبه و سه شنبه ۲۱:۰۰
زبان : کره ای

داستان سریال کره ای عشق مخفی من :
چا جین ووک (سونگ هون) پسرِ یه خانواده ی ثروتمنده که یه شرکت بزرگ دارن. چا جین ووک فقط دنبال عشقای کوتاه مدته ولی یه روز لی می یونگ (سونگ جی اون) رو میبینه و تغییرمیکنه. لی می یونگ قبلا دوس پسر نداشته
جین ووک یه پسره مایه دار اما الکی خوش وولگرده که رسما داره با پول باباش خوش میگذرونه وهیچی براش مهم نیست بابای جین ووک هم برای سربه راه کردن پسرش اون رو راهی یکی ازهتل هاشون میکنه تا با کارکردن دراونجا مثلا سرش به سنگ بخوره وبه اصطلاح ادم بشه

سریال کره ای عشق مخفی من

واز همینجاست که جین ووک با یومی اشنا میشه دختر دانشجویی که کارشناس تغذیه است وبرای ازدواج مادر ناخلف خودش به این جزیره واین هتل اومده این دوتا اشنایی خوبی با هم ندارن اما به مرور جین ووک با یومی گرم میگیره وهمین باعث میشه به خاطر مشکلاتشون به سمت هم جذب بشن وشب رو با هم سر کنن صبح فردا یومی که تازه به هوش اومده فرار رو به قرار ترجیح میده وجین ووک که صبح روز بعد تنها رها شده بیدار میشه با کلی توهین وتحقیرمواجه میشه واز اون به بعد دور رابطه ودخترها رو یه خط قرمز میکشه وبه عنوان یه مدیر شرکت باهوش شروع به کار میکنه

حالا بعد از سه سال جین ووک به عنوان یه مدل ویه مدیر موفق شناخته شده ویومی هم به عنوان کارشناس تغذیه پا تو شرکت جین ووک میذاره …جین ووک به محض دیدن یومی میشناسدش وازهمینجاست که کمر همت به تحقیر یومی میبنده تا عقده ای که از سه سال قبل تو دلش مونده رو خالی کنه

بازیگران سریال کره ای عشق مخفی من:
Sung Hoon
Song Ji Eun
Kim Jae Yeong
Jeong Da Sol
Lee Hae In
Baek Seung Heon

من خودم به شخصه این سریال و دوست دارم سریال قشنگی هست البته به نظر خودم برای یه بار دیدن

با اینکه سریال قشنگیه اما اگه از تلویزیون ایران پخش بشه 13 قسمتش میشه7/8قسمت آخه جاهای سانسوری زیاد داره

من خودم و دوستم این سریال و ازنت دیدیم و دوست داشتیم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فر قنادی و لوازم قنادی با قیمت کارخانه-تنورگازی آمل دنیایی به رنگ یاسی مطالب تور و گردشگری اقدام پژوهی هندوستان گردی موزیک پلیر فروش ورق اهن شیروانی رنگی گالوانیزه کرکره ای سیاه میل و میل به نام خداوند آسمانها وزمین دخمه* نوشته‌های یوسف رجبی Ricky