نام: فقط برقص/Just Dance

گونه: مجموعه تلویزیونی

ژانر: ورزشی - مدرسه ای - تا حدودی طنز و عاشقانه

محصول: 2018 کره جنوبی . شبکه KBS2

تعداد قسمت: 16

نوشته شده توسط: کِوون هیه جی

کارگردانی شده توسط: پارک هیِون سِوک

تهیه کنندگان: آهن چانگ هو (Ahn Chang-ho) - جانگ یِون جی - پارک سِول گی

تهیه کنندگان اجرایی: هوانگ اِیو کیونگ -کیم سِونگ گون - لی جانگ هی

طراحی و اجرا توسط: تولید درام KBS2

بازیگران: پارک سه وان - جانگ دونگ یون - کیم سون یونگ - جانگ هیون سونگ - لی جو یونگ - جو هائه ایون - شین دو هیون - لی یو می - جانگ سونگ بوم - سونگ جی این

خلاصه داستان:

*دوستان من چیزی که به عنوان خلاصه دارم ارائه میدم،چیزی یکم بیشتر از خلاصه سریاله؛پس اگر فکر میکنید ممکنه با خوندنش از جذابیت سریال براتون کاسته بشه،نخونید!*

*اسپویل*

داستان این سریال در مورد دختری است به نام "کیم شی یون" که آرزو داره به دانشگاه سئول بره و کارگردان بشه اما مادرش به شدت مخالفه و اون برای اینکه بتونه به دانشگاه بره،باید یک فرم "ارزیابی دانش آموز" پر کنه که تمام بخش ها باید کامل و بر اساس حقیقت نوشته بشه؛در چند بخش خواسته شده تا

"چیزایی که از یه فعالیت کلاسی که سخت براش تلاش کردید یاد گرفتید و حسش کردید"

و

"یه تجربه ای که توش فکر،همکاری،و تعاون داشته باشه یا یکی از فعالیت های مدرسه ای باشه و چیزایی که ازشون یاد گرفتید یا حس کردید"

نوشته بشه (که خب همچین تجربه ای نداشته :/)."باشگاه رقص ورزشی" مدرسه اشون بنا به دلایلی مجبور میشه فعالیتش رو از سر بگیره و بنر پخش میکنن که "عضو می پذیریم" و "شی یون" با دیدن بنر به اینفکر میوفته که اگه وارد این گروه بشه و دوره بگذرونه میتونه چارت های فرم ارزیابی رو پر کنه و به دانشگاه بره؛اما کسی عضو باشگاه نمیشه و همه اکثرا برای عضویت به "مرکز نوجوانان" میرن و "شی یون" با روش های مختلف چند تن از دوستانش رو مجاب میکنه همرا با او عضو باشگاه بشن و .

نقدی کوتاه از سریال توسط نویسنده:

از نظر فیلمنامه بد نبود و نسبتا آروم پیش میرفت و طنز و عاشقانه اش هم به اندازه بود.

موسیقی های سریال خیلی خوب بود.

بازیگرانش بد نبودن اما من شخصا از کارکتر "هه جین" و "آقای لی" خوشم میومد.

پایانش رو دوست داشتم و به نظرم خوب جمعش کردن

در کل سریال بدی نبود و برای پر کردن اوقات فراغت خوبه!

امیدوارم خوشتون اومده باشه :)

نظر فراموش نشه مخصوصا دوستانی که این سریال رو دیدن.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

rko رابین مد *** افشار *** ارز ديجيتال Chinese Liquid sulfur dioxide manufacturer Timothy silvercoder EzööN ورودی ۹۸ داروسازی